rodzaj nieruchomości

miejscowość

powierzchnia
-

cena
-

 

 

0% "Kupujący nie płaci prowizji", czyli nowy model pośrednictwa.

Kupujący nie płaci prowizji.

Dla kupującego - 0%. Wybrane oferty oznaczone symbolem 0% oznaczają że Kupujący nie będzie obciążony kosztami pośrednictwa.

W dobie Internetu priorytetem staje się wyeliminowanie wszystkich przeszkód, na które mógłby natrafić kupujący. Chcemy, aby zakup mieszkania był czynnością łatwą i szybką, bez zbędnych stresów. Wygrywają takie oferty, które sytuują się najbliżej tego idealnego modelu.

By spełnić wymagania rynku konsumpcyjnego nasze biuro nieruchomości postawiły na otwartą promocję nieruchomości sprzedającego.

Na naszych stronach internetowych prezentowane są nieruchomości wraz z podaniem dokładnej lokalizacji, dużą ilością zdjęć obiektu, by potencjalni klienci zainteresowani kupnem nie musieli specjalnie odwiedzać biura w celu poznania szczegółów dotyczących nieruchomości. Podanie parametrów, lokalizacji i dokładne jej zilustrowanie sprawia, że klienci, już podczas przeglądania strony, mogą zorientować się co do zaplecza usługowego i infrastruktury istniejącej w pobliżu wybranej nieruchomości. Zainteresowani za pomocą maila lub telefonu mogą umówić się z przedstawicielem biura bezpośrednio pod danym adresem, przede wszystkim bez strachu przed dodatkowymi znaczącymi kosztami pośrednictwa.

Taki model gwarantuje kupującym oszczędność czasu, środków finansowych oraz daje poczucie komfortu, że obsługuje ich profesjonalista, który zna rynek nieruchomości – Prezes Indepro Sp. z o.o.

 

za bankier.pl